تحلیل آماری

دانشجوی گرامی برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۶۶۵۷۱۹۵۷ و ۰۲۱۶۶۵۶۱۷۶۰ و ۰۲۱۶۶۹۴۹۱۳۹  تماس حاصل فرمائید و یا از طریق تکمیل فرم پایین همین صفحه از خدمات تحلیل آماری و خدمات پایان نامه موسسه ما بهره مند شوید.

تحلیل آماری

موسسه فناورپیشرو با بهره گیری از متخصصین آماری که عموماً فارغ التحصیلان این رشته می باشند نسبت به انجام کلیه خدمات تحلیل آماری می تواند به شما کمک کند.

همان طور که می دانید تعداد زیادی از پایان نامه ها و به خصوص پایان نامه های گروه علوم انسانی و علوم اجتماعی نیاز به تحلیل آماری با نرم افزار های خاص که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد ،دارند یک پایان نامه از پنج فصل تشکیل شده است که فصل چهارم مربوط به تحلیل آماری می باشد،گاهی پیش می آید که دانشجویان محترم بعد از انجام سه فصل اول پایان نامه با چالشی به نام تحلیل آماری روبرو می شوند که ابتدا ساده به نظر می رسد ولی بعد از اینکه وارد مرحله ی اجرا می شوند با مشکلاتی در این زمینه روبرو خواهند بود .توجه داشته باشید که تحلیل آماری بر اساس روشی که در پروپوزال توسط استاد راهنما انجام شده است صورت می گیرد.

نرم افزار های تحلیل آماری :

نرم افزار spss : این نرم افزار یکی از نرم افزار های پر کاربد در حوزه ی پایان نامه های رشته هایی مثل مدیریت،علوم اجتماعی،جامعه شناسی و مواردی از این قبیل می باشد ،تا کنون نسخه های ویژه ای از این نرم افزار به بازار آمده است .

به طور کلی در پایان نامه های فرضیاتی وجود دارد که نیاز به تحلیل داریم تا این فرضیات را رد یا قبول کنیم،آزمون های مختلفی توسط این نرم افزار انجام می شود. در گذشته به شکلی از این نرم افزار جهت تحلیل فصل چهارم پایان نامه استفاده می شد که همه فصل چهارم پایان نامه را با اس پی اس اس می شناختند . این در حالی بود که نرم افزار های دیگری نیز برای این موضوع کاربرد دارند که البته در این صفحه آن ها را معرفی می کنیم.با استفاده از این نرم افزار آزمون روایی و پایایی ابزار اندازه گیری(پرسشنامه) انجام می شود که عموماً چنانچه شما با نرم افزار دیگری کار تحلیل پایان نامه را انجام می دهید آزمون های مزبور برای پرسشنامه نیز با استفاده از این نرم افزار صورت می گیرد.تعدادی از این آزمون ها عبارتند از آزمون آلفای کرونباخ،آزمون تی،آزمون های همبستگی و ….

تحلیل آماری به عنوان یکی از بخش های مهم پایان نامه مدیریت در تمام سطوح (پایان نامه ارشد،پایان نامه دکتری) حائز اهمیت است.امروزه با توجه به وجود نرم افزار های آماری مختلف انجام فرایند تحلیل آماری توسط متخصصین مربوطه می تواند تا حد زیادی به صورت تخصصی و فنی صورت گیرد.

ما می توانیم انجام فصل چهارم پایان نامه را برای شما اجرا کنیم و خروجی و کلیه ی فایل ها و داده های استفاده شده را در اختیار شما قرار دهیم.لذا شما می توانید با تکمیل فرم درخواست مشاوره که لینک آن در زیر آمده است نسبت دریافت مشاوره از موسسه ما اقدام فرمائید.

تحلیل آماری

جهت ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما کافیست فرم زیر را تکمیل نمائید . ما با شما تماس خواهیم گرفت :


اطلاعات فردی:
آپلود فایل
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

اطلاعات درخواست:
خدمت مورد تقاضا:(الزامی)
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

طراحی سایت:سورنا