پذیرش مقاله

پذیرش مقاله

بسیاری از دانشجویان بعد از اینکه از پایان نامه ی خود دفاع کردند برای گرفتن نمره ی پژوهشی نیاز دارند تا استخراج مقاله از پایان نامه را انجام دهند و بر اساس مقاله ی خود نسبت به پذیرش مقاله در ژورنال های معتبر وزارت علوم اقدام نمایند .

موسسه فناور پیشرو با هدف کمک به دانشجویان عزیز خدمات زیر را در راستای پذیرش مقاله ارائه می نماید :

  • ما برای افرادی که مقاله دارند ولی مقاله آن ها در فرمت فارسی نگارش شده است مقاله ایشان را بر اساس استاندارد ژورنال های علمی به زبان انگلیسی تبدیل می کنیم .
  • برخی از دوستان مقاله دارند و به زبان انگلیسی نیز ترجمه شده است ولی زمان کافی برای پذیرش مقاله و انجام مکاتبات ندارد.
  • برخی از دانشجویان نیز زمان لازم برای مکاتبات را دارند ولی اطلاعاتی در مورد چگونگی اقدام جهت پذیرش مقاله ندارند.
در هر حال ما پیشنهاد می کنیم خدمات پذیرش مقاله خود را به ما بسپارید تا بر اساس تجربه ی بین المللی خود برای شما عملیات پذیرش مقاله را انجام دهیم و شما با خیالی آسوده بتوانید مقاله خود را در ژورنال های معتبر ببینید .

 

ما برای شما چه کاری انجام می دهیم؟

ما بر اساس مقاله و چکیده ی مقاله شما و متناسب با رشته ی تحصیلی و گرایش شما لیستی از ژورنال هایی که امکان پذیرش مقاله شما در آن ها وجود دارد را معرفی می کنیم ، بعد از بررسی لیست مزبور توسط شما و استاد راهنمای محترمتان هر کدام را که شما بفرمایید نسبت به پذیرش اقدام خواهیم کرد .

 

ما برایتان استخراج مقاله از پایان نامه نیز انجام می دهیم .

بسیاری از دانشجویان عزیز طی تماس هایی که با موسسه ما دارند می فرمایند که پایان نامه را دفاع کرده اند ولی نمی توانند از پایان نامه مقاله استخراج کنند ، این مشکل خیلی طبیعی است و به خصوص در مورد ژورنال های معتبر باید اصول استخراج مقاله از پایان نامه حتما رعایت شود و ما با رعایت این اصول به شما کمک می کنیم که مقالاتی را از پایان نامه خود استخراج فرمائید .

 

شما می توانید با تکمیل فرم مشاوره ی زیر از خدمات کارشناسان ما در زمینه ی پذیرش مقاله استفاده فرمائید .تکمیل کردن این فرم هزینه ای ندارد و صرفا ما به شما مشاوره می دهیم .

 

اطلاعات فردی:
اطلاعات درخواست:
خدمت مورد تقاضا:(الزامی)
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

 


 

 

%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%b4-%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d9%87

 

طراحی سایت:سورنا