انجام پروپوزال پایان نامه

دانشجوی گرامی برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۶۶۵۷۱۹۵۷ و ۰۲۱۶۶۵۶۱۷۶۰ و ۰۲۱۶۶۹۴۹۱۳۹ تماس حاصل فرمائید و یا از طریق تکمیل فرم در انتهای همین صفحه از خدمات انجام پروپوزال پایان نامه موسسه ما بهره مند شوید.

اصلی ترین بخش یک پایان نامه نوشتن طرح تحقیق یا همان انجام پروپوزال پایان نامه است ولی همه ی تحقیق پروپوزال آن نخواهد بود و یک پایان نامه ی خوب از یک پروپوزال شروع می شود دقیقاً عین یک ساختمان که اگر نقشه ی مناسبی نداشته باشیم نمی توانیم ساختمان را به خوبی جلو ببریم و در حین کار با مشکلاتی روبرو خواهیم شد که ممکن است کل پایان نامه ی شما را مورد مشکل قرار دهد .لذا بایستی به بهترین شکل و زیر نظر موسسات پژوهشی که دارای سابقه ای طولانی دارند ، پروپوزال خود را تدوین نمائید .

انجام پروپوزال

موسسه فناور پیشرو در انجام پروپوزال پایان نامه می تواند شما را یاری رساند بدین شکل که شما مقاله بیس و موضوعی که مورد تائید استاد راهنمای شما بوده است را در اختیار ما قرار می دهید و ما بر اساس آن ها و بر مبنای فرم خام پروپوزال مورد تائید دانشگاه برای شما پروپوزال را تدوین می کنیم و در اختیارتان قرار می دهیم تا به استاد راهنمای مربوطه ارجاع می دهید و چنانچه اصلاحی مد نظر ایشان بود اصلاحات را انجام می دهیم تا نهایتاً در گروه مربوطه مورد تائید قرار بگیرد .

مراحل انجام پروپوزال پایان نامه توسط موسسه فناور پیشرو به شکل زیر میباشد :

◊ موضوع تائید شده ی استاد راهنما به همراه مقاله بیس ( اگر شما  مقاله بیس و یا موضوع نداشته باشید ، کارشناسان ما به شما موضوعات به روز را معرفی می کنند ) را به موسسه ما ارسال نمایید ، تا پشتیبان مربوطه با اساتید موسسه ارتباط بر قرار کنند و هزینه و زمان انجام کار را خدمت شما اعلام نمایند .

◊ بعد از تایید شما در مورد هزینه ، انجام کار توسط متخصصان و اساتید ما انجام میشود .

◊ شما باید ۵۰درصد مبلغ اعلام شده را واریز نمایید بعد از ارسال کد پیگیری واریز ، متخصصان ما رسما کار را شروع میکنند .

◊ ارسال کار تکمیل شده به شما تا برای تائید به اساتید مربوطه و گروه تحصیلات تکمیلی مراجعه نمائید .

◊ بعد این مراحل ، ما از شما و پروپوزال انجام شده پشتیبانی میکنیم. اصلاحات احتمالی پروپوزال انجام میشود تا نهایتا منجر به دریافت تایید از سوی استاد مربوطه گردد .


برای دریافت خدمات و مشاوره انجام پروپوزال پایان نامه توسط کارشناسان و متخصصان فناور پیشرو کافیست فرم زیر را تکمیل نمائید :

اطلاعات فردی:
آپلود فایل
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

اطلاعات درخواست:
خدمت مورد تقاضا:(الزامی)
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

انجام پروپوزال پایان نامه

طراحی سایت:سورنا