انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

دانشجوی گرامی برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص انجام پایان نامه در رشته های مختلف  با شماره های ۰۲۱۶۶۵۷۱۹۵۷ و ۰۲۱۶۶۵۶۱۷۶۰ و ۰۲۱۶۶۹۴۹۱۳۹  تماس حاصل فرمائید و یا از طریق تکمیل فرم پایین همین صفحه از خدمات انجام پایان نامه و انجام پروپوزال موسسه ما بهره مند شوید.

موسسه فناور پیشرو با هدف ایجاد شرایطی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در اجرای مناسب و به هنگام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری نسبت به ارائه مشاوره پژوهشی انجام پایان نامه در رشته های مختلف اقدام می نماید .

دانشجویان به دلیل عدم وجود تجربه و اینکه اولین باری است که به صورت کاملاً برنامه ریزی شده نسبت به انجام پایان نامه اقدام می کنند.

معمولاً در این مرحله با مشکلاتی روبرو هستند که از آن جمله می توان به ادبیات پژوهشی پایان نامه و همچنین تحلیل آماری اشاره نمود.

ما با استفاده از نفرات با تجربه و مسلط به پروپوزال نویسی و پایان نویسی و همچنین آشنا به قواعد بهره گیری از منابع به روز و ادبیات پژوهشی مناسب می توانیم به شما تجارب خود را انتقال دهیم و حتی کمک کنیم تا بهترین پایان نامه را ارائه دهید .

مراحل انجام پایان نامه در موسسه فناورپیشرو

در مرحله اول ، موضوع پایان نامه باید بررسی گردد.

در این مرحله اگر شما موضوع پایان نامه خود را انتخاب نموده اید ، باید به بررسی و آنالیز و سرچ موضوع برای تکراری یا مشابه نبودن موضوع بپردازیم .

اگر موضوع پایان نامه خود را در نظر نگرفته اید ، مشاوران ما ،همراه شما در انتخاب یک موضوع پایان نامه متناسب با توانایی های خودتان خواهند بود .

در مرحله دوم ،  با توجه به موضوع انتخابی ، و توافق در چگونگی انجام پایان نامه و توافق در هزینه ها ، عقد قرار داد انجام میگردد . و سپس شما بخشی از هزینه تعیین شده را برای شروع کار واریز مینمایید .

در مرحله سوم ، پروپوزال پایان نامه توسط کارشناسان و متخصصان ما نگارش میشود . و بعد از بررسی شما و بازبینی توسط دیگر کارشناسان ،انجام  پروپوزال تکمیل میگردد .

در مرحله چهارم با همیاری و مشاوره و همکاری شما و کارشناسان ما ، فصل های بعدی پایان نامه ، به ترتیب انجام میشود .

در مرحله پنجم و بعد از انجام پایان نامه ، پایان نامه شما توسط کارشناسان و اساتید دیگر بررسی و بازبینی میشود .

و بعد از تایید شما و انجام اصلاحات ، پایان نامه تحویل داده میشود و شما باقی هزینه را پرداخت می نمایید .

انجام پایان نامه

بلاگ

ناگفته نماند که ما با استفاده از تجاربی که داریم به مرور مواردی را برای شما مطرح می کنیم ،بدین منظور می توانید به بخش بلاگ موسسه فناور پیشرو مراجعه کنید و مطالبی را مطالعه نمائید .

ما در موسسه خود از همان ابتدا که باید در سایت ایران داک(IRANDOC) ثبت موضوع داشته باشید تا هنگامی که قرار است کد رهگیری از سایت ایران داک دریافت کنید کنار شما هستیم و کلیه خدمات پایان نامه را دنبال می کنیم .

جهت ارتباط با مشاوران و کارشناسان ما در بخش انجام پایان نامه ، کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید. ما با شما تماس خواهیم گرفت .

اطلاعات فردی:
آپلود فایل
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

اطلاعات درخواست:
خدمت مورد تقاضا:(الزامی)
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

 


 

انجام پایان نامه – انجام پروپوزالانجام پروپوزال پایان نامه – انجام پایان نامه فوری

 

طراحی سایت:سورنا